x تبلیغات
ایده های جذاب دیزاین میز جلو مبلی جدید

ایده های جذاب دیزاین میز جلو مبلی جدید

آنجایی که دکوراسیون خانه های مزرعه در حال حاضر بسیار محبوب است، محدود کردن فضاهای مورد علاقه ما می تواند دشوار باشد، اما ما 50 اتاق شگفت انگیز

ایده های جذاب دیزاین میز جلو مبلی جدید

وقتی صحبت از سبک های میز جلو مبلی مدرن  داخلی پیشرو امروزی می شود، طراحی خانه های مزرعه مورد علاقه طرفداران است – و به نظر نمی رسد به این زودی ها از بین برود. چیزی که از طریق افرادی مانند Chip و Joanna Gaines و Studio McGee محبوب شد تا به امروز در فیدهای اینستاگرام ما وجود دارد.
در حالی که ممکن است با اصول سبک خانه های مزرعه آشنا باشید، تعیین اینکه دقیقاً چگونه ظاهر را به خانه خود وارد کنید ممکن است کمی دشوار یا طاقت فرسا باشد - به خصوص اگر به دنبال انجام تعمیرات اساسی در طراحی یا خرید تمام مبلمان جدید نیستید. . با این حال، خبر عالی این است که ترکیب عناصر این زیبایی شناسی در فضای خود در دوزهای کمتر بسیار آسان است. بنابراین نیازی نیست که کل اتاق نشیمن خود را از هم بپاشید و از صفر شروع کنید تا فقط با این روند حرکت کنید - قول می دهیم! و همه ما تا به حال می دانیم که برای لذت بردن از این زیبایی شناسی، نیازی به زندگی در یک خانه مزرعه واقعی - یا حتی خارج از کشور نیست. حتی آپارتمان‌های مدرن شهری نیز می‌توانند به راحتی عناصر خانه‌های کشاورزی عزیز را در خود بگنجانند و همچنان منسجم و هدفمند به نظر می‌رسند، بنابراین اجازه ندهید سبک خانه‌تان شما را از لذت بردن از این دسته از دکوراسیون سرگرم‌کننده باز دارد.

اکنون که به برخی از اصول اولیه پرداختیم، اینجا هستیم تا به شما در شروع کار کمک کنیم. از آنجایی که دکوراسیون خانه های مزرعه در حال حاضر بسیار محبوب است، محدود کردن فضاهای مورد علاقه ما می تواند دشوار باشد، اما ما 50 اتاق شگفت انگیز را گردآوری میز جلو مبلی  کرده ایم و نکات مربوطه را در مورد چگونگی افزودن طعم خانه های مزرعه به فضای خود گردآوری کرده ایم. برخی از آن‌ها به سادگی نمایش فضای سبز هستند، در حالی که توصیه‌های دیگر اگر تصمیم به انجام نوسازی داشته باشید مفید خواهند بود. اما بسیاری از نکات ممکن است در طول یک تعطیلات آخر هفته اجرا شوند، و همچنین بسیار مقرون به صرفه هستند. پس برای چی منتظری؟ ادامه مطلب را بخوانید و برای طراحی خانه رویایی خود به سبک خانه های کشاورزی آماده شوید.


https://kilid.com/mag/architecture/interior-design/22956/

نمایش مجموعه های خود
قفسه های باز جمع آوری شده
 آنتوانت آرینگتون / اینستاگرام
فضاهای سبک خانه‌های کشاورزی دنج و دلپذیر هستند، و نگه‌داشتن اقلام موردعلاقه در نمایش به حس جمع‌آوری‌شده‌ای می‌افزاید که کلید این زیبایی‌شناسی است، همانطور که در فضای طراح آنتوانت آرینگتون نمونه‌ای از آن است.


پوست گوسفند فوق‌العاده همه‌کاره است—بچه‌های کوچک از دراز کشیدن روی آن در مهد کودک یا اتاق بازی لذت می‌برند، و بزرگسالان از فرشی از پوست گوسفند در کنار تخت لذت می‌برند، که باعث می‌شود هنگام بیدار شدن در صبح‌های سرد، پاها زیبا و دنج باشند. یا مانند دانیل اینستاگرامر بسازید و یک پرتاب از پوست گوسفند روی نیمکت قرار دهید.

رنگ های خنثی
 بروک / اینستاگرام
وقتی نوبت به انتخاب مبلمان اولیه می رسد، اگر به دنبال میز جلو مبلی جدید دستیابی به ظاهر خانه های مزرعه هستید، به موارد خنثی پایبند باشید. سپس، به راحتی می توانید رنگ هایی را به شکل بالش، گل، و سایر قطعات کوچک برجسته اضافه کنید. بروک اینستاگرامر به ما نشان می دهد که چگونه این کار در فضای زندگی آرام او انجام می شود.

حوله شیشه پنجره
 کریستینا کیم
حتی کوچک‌ترین جزئیات، مانند ملحفه‌های حمام، می‌توانند زیبایی یک اتاق را شکل دهند. اینجا، در این اتاق پودری توسط طراح کریستینا کیم، یک حوله دستی با چاپ شیشه پنجره حسی از سرگرمی خانه‌های کشاورزی را به فضا می‌آورد.

صندلی های با روکش سفید را انتخاب کنید
صندلی های با روکش سفید
 جن پابلو
قرار دادن روکش‌های سفید روی صندلی‌هایتان فوراً خانه مزرعه را به خانه می‌آورد، همانطور که در این فضا توسط طراح جن پابلو مشاهده می‌کنیم. و گلدان پر از شاخه‌ها یک لمس جذاب دیگر است - سبزی ساده نیز یک خانه‌ی مزرعه کلاسیک است.

نیمکت‌نشینی بسیار دلپذیر و کلاسیک است—اگر می‌توانید یک میز جلو مبلی جدید  نیمکت فلزی را در ورودی خود قرار دهید، رنگ مشکی را انتخاب کنید مانند برای آوردن سبک خانه‌های کشاورزی به خانه. مهمانان از داشتن مکانی برای پوشیدن و درآوردن کفش‌ها در هنگام توقف استقبال خواهند کرد.
ترکیب بندی رنگ ها
مبلمان مضطرب
 کارن
مبلمان چوبی مضطرب همیشه مملو از زیبایی و شخصیت هستند و برای هر خانه ای عالی هستند. این سینه ای که کارن میز جلو مبلی جدید اینستاگرامر در فضای خود دارد مملو از جذابیت های زیادی است و عملکرد زیادی نیز ارائه می دهد.

منبع یک کابینت چوبی
کابینت چوبی

کابینت های چوبی برای ذخیره سازی عالی در آشپزخانه و میز جلو مبلی جدید همچنین جذابیت روستایی زیادی دارند. ساندرا، اینستاگرامر، تصمیم گرفت درهای کابینت خود را باز نگه دارد تا تمام گنجینه های زیبایی را که در داخل خود دارد به نمایش بگذارد. چسبیدن به یک طرح رنگی برای بشقاب‌ها و ظروف شیشه‌ای، تضمین می‌کند که مجموعه او مرتب و میز جلو مبلی جدید غیرقابل تحمل به نظر می‌رسد.

سبدها و سینی های بافته شده از لوازم اصلی هر خانه کشاورزی هستند. آنها بافت خوشامدگویی را اضافه می کنند و به اندازه کافی محکم هستند تا در آزمون زمان مقاومت کنند. مگان، اینستاگرامر، گلدان های سرامیکی را در میز جلو مبلی جدید  بالای سینی اتاق غذاخوری خود قرار داد تا یک مرکز ساده و در عین حال شیک داشته باشد.

صندلی های غذاخوری خود را رنگ کنید


اتاق غذاخوری خانه مزرعه
از زندگی استفاده کنید، و این مفهوم در اتاق‌های غذاخوری امروزی با الهام از  خانه‌های کشاورزی صادق است. صندلی‌های ناهارخوری عصایی رنگ‌آمیزی سفید در این فضای ناهارخوری می‌درخشند—به دیوارهای آبی عمیق می‌پیچند و عنصری شبیه به کشور اضافه می‌کنند. مورگان، اینستاگرامر، فرشی با الهام از رنگ‌های قدیمی میز جلو مبلی جدید  را نیز اضافه کرده است که به فضای دلپذیر اتاق کمک می‌کند.

آن‌ها در هر اتاقی از خانه کار می‌کنند - حتی در سالن حمام، همانطور که اینجا در فضای اینستاگراممر آنیا دیده می‌شود. ما همچنین ایده نصب درهای انبار را در اتاق خواب برای ورود به کمد دوست داریم.

اگر در حال بازسازی آشپزخانه هستید، یک سینک به میز جلو مبلی مدرن سبک خانه های کشاورزی یک انتخاب برنده است. این واقعاً در این فضا توسط طراح ویکتوریا بل نشان می دهد و مورد غبطه همه مهمانان شام شما خواهد بود.

افزودن کنده ها به دهانه یک شومینه ناکارآمد آن جذابیت روستایی را به ارمغان می آورد که همه ما آرزوی آن را داریم. افزودن پتوها و بالش های پرتابی توسط  باعث ایجاد آرامش می شود. ما دوست داریم که او همچنین یک تاج گل تمام فصول را در خانه اش آویزان کرد.

یک انجیر برگ کمانچه، مانند آنچه جیمی در اینستاگرام دارد، یک خانه مزرعه است (حالا بگویید سه برابر سریع!). ما اغلب گیاهان را با فضاهای بوهو مرتبط می کنیم، اما آنها مکمل هر نوع دکوری هستند. درختان زیتون (چه واقعی و چه مصنوعی) نیز در میان مجموعه خانه های مزرعه محبوب هستند.

اگر یک پایه سفید روی دیوارهای خود دارید (حتی اگر shiplap نباشد)، تنها کافی است چند لمس اضافی در یک چوب رنگ روشن برای اضافه کردن حال و هوای خانه های مزرعه داشته باشید. نیمکت، قفسه و سبد همراه با ترکیبی از خانه‌های مزرعه‌ای و لهجه‌های مدرن مینیمالیستی، این اتاق رخت‌شویخانه کیت مارکر داخلی را به یک برنده تبدیل کرده است.

آن تنه را می شناسید که در زیرزمین گرد و غبار میز جلو مبلی  جمع می کند؟ با تبدیل کردن آن به بخشی از دکوراسیون سبک خانه های کشاورزی خود، به آن اجازه دهید نور روز را ببیند! تنه‌ها بسیار طبقه‌بندی شده‌اند، ناگفته نماند که می‌توانند حجم زیادی را در خود نگه دارند، بنابراین اگر فکر می‌کنید پتوهای پرتابی که دائماً مبل شما را می‌گیرند را کجا نگهداری کنید، پاسخی دارید. چسباندن تنه خود در مقابل یا در دهانه یک شومینه بدون کار مانند کریستا اینستاگرامر یک راه حل عالی است.

این یک واقعیت است: یک هوادار متعصب در مزرعه هرگز نمی تواند به اندازه کافی سبد داشته باشد. از آنها به عنوان گلدان گیاهان، برای نگهداری ملحفه های آشپزخانه، در کمد، در حمام استفاده کنید. اینستاگرامر کریستا چندین نوع مختلف را در این تصویر کار کرده است.

از خرید و خرید مجدد گل های تازه هر هفته خسته شده اید؟ سبزه گندم خشک شده را در یک گلدان قرار دهید، مانند روکمینی اینستاگراممر، برای چیدمان ساده ای که در تمام فصل ماندگاری دارد و نیازی به طراوت ندارد. اگر عاشق رنگ هستید، می توانید مقداری ساقه توت قرمز خشک شده را نیز به مخلوط اضافه کنید.

تاج گل ها فقط برای تعطیلات میز جلو مبلی زمستانی نیستند - آویزان کردن یک تاج گل برگی در تمام سال، مانند اینستاگرامر ویتنی، در هر روز به اتاق نشیمن شما شادی می بخشد. اکلیل ها مدت زیادی دوام می آورند، اما اگر واقعاً نمی خواهید نگران تعمیر و نگهداری باشید، همیشه می توانید یک طرح مصنوعی را انتخاب کنید - بسیاری از آنها بسیار قانع کننده به نظر می رسند.

وقتی می‌توانید پشت تخت خود دیواری از کشتی نصب کنید، چه کسی به سر تخت نیاز دارد؟ کاریسا، اینستاگرامر، کمی از مسیر نامناسب خارج شد و تصمیم گرفت دیواره کشتی خود را به رنگ مشکی رنگ کند، که به فضای خواب او حس بدی می بخشد. فرشی با رنگ های خاکی ظاهر را تکمیل می کند.

به طور جدی، همه ما می دانیم که وقتی نوبت به پرتاب می شود، هر چه ضخیم تر باشد، بهتر است. هیچ اتاق خواب خانه‌ای بدون پتوی بافتنی مانند اینستاگرامر Janea کامل نمی‌شود. خیلی راحت آن را روی انتهای تخت خود بپوشانید و در عصرهای سرد که احساس می کنید مانند یک حشره راحت هستید از خود تشکر کنید.

هر ورودی به یک آینه نیاز دارد - اما مطمئن شوید که آینه مناسب میز جلو مبلی مدرن  را انتخاب کنید. یک آینه گرد و مشکی همیشه در یک خانه به سبک خانه های کشاورزی به نظر می رسد. اینستاگرامر Gbeke عکس خود را در یک راهرو پوشیده از کشتی آویزان کرد، که اجازه می دهد رنگ عمیق واقعاً برجسته شود.

لازم نیست میز قهوه شما پر از دکور باشد تا شیک به نظر برسد. زنجیر مهره‌ای بهترین لهجه میز قهوه‌خوری برای خانه‌های کشاورزی است. در حالی که خنثی هستند، علاقه بافتی را اضافه می کنند و خیلی ظریف نیستند. اینستاگرامر Nita دکوراسیون میز قهوه خود را زیبا و ساده نگه داشته است - اما به هیچ وجه خسته کننده نیست.
پتوهای بافتنی فقط برای اتاق خواب نیستند، بلکه برای اتاق خواب هستندبه طور سنتی، توانایی دور هم جمع شدن یکی از ویژگی های مهم فارمهو بود

برچسب‌ها: ,
بایگانی
پیوندها
پیوندهای روزانه
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 4
بازدید دیروز : 0
بازدید هفته گذشته : 4
بازدید ماه گذشته : 7
بازدید سال گذشته : 80
کل بازدید : 82